Kurs na rzeczoznawcę samochodowego Katowice

 

Rzeczoznawca samochodowy to osoba zajmująca się wyceną wartości pojazdów oraz ich uszkodzeń powstałych np. w wyniku stłuczki lub wypadku. Poza tym rzeczoznawcy specjalizują się również w ocenianiu jakości napraw wykonanych przez serwisy samochodowe oraz sprawdzaniu historii pojazdów. Tytuł ten gwarantuje, że opinia wystawiona przez kogoś pracującego w tym zawodzie jest zgodna z prawdą. Z tego względu osoby z takimi kwalifikacjami często pełnią również funkcję biegłych sądowych. Jeśli chciałbyś podjąć pracę w tym zawodzie, rozpocznij nasz kurs na rzeczoznawcę samochodowego w Katowicach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Profesjonalny kurs rzeczoznawcy samochodowego – Katowice

Oferowany przez nas kurs dedykowany jest wszystkim osobom, które chcą uzyskać uprawnienia rzeczoznawcy samochodowego. Uczestnicy szkolenia mają dostęp do aktualnej wiedzy z zakresu techniki samochodowej, identyfikacji pojazdów oraz ich wartości rynkowej, a także wyceny kosztów i jakości napraw aut. Podczas szkolenia kursanci nabywają wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności, niezbędne w pracy rzeczoznawców samochodowych i biegłych sądowych. Dzięki naszym kursom zdobędziesz nie tylko certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia, ale również rzeczywiste umiejętności. Po zakończeniu nauki będziesz w pełni przygotowany do rozpoczęcia kariery rzeczoznawcy samochodowego.

Kurs na rzeczoznawcę samochodowego w Katowicach – nasza oferta

Szukasz profesjonalnej firmy szkoleniowej prowadzącej kursy na rzeczoznawcę samochodowego w Katowicach? Doskonale trafiłeś! Jesteśmy zespołem ekspertów motoryzacyjnych, certyfikowanych rzeczoznawców samochodowych i biegłych sądowych z praktyką dydaktyczną, serwisową i opiniotwórczą. W naszej ofercie znajdziesz moduły szkoleniowe, stanowiące odrębne opcje dla osób, które interesują się pojedynczymi zagadnieniami, oraz pełne pakiety, np. program nazywany „Asystenturą Rzeczoznawcy Samochodowego”. W ramach asystentury kompleksowo szkolimy kursantów na rzeczoznawców samochodowych, zapoznając ich z praktycznymi i teoretycznymi zagadnieniami związanymi z tym zawodem.

Kurs rzeczoznawcy samochodowego w Katowicach – dlaczego my?

Pragniesz rozpocząć kurs na rzeczoznawcę samochodowego w Katowicach? Jeśli tak, to trafiłeś idealnie! Nasza firma prowadzi profesjonalne szkolenia dla kandydatów na rzeczoznawców. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim podejście do kursantów i sposób nauczania. W przeciwieństwie do większości firm szkoleniowych nie prowadzimy kursów wyłącznie w formie wykładów. Dokładamy wszelkich starań, aby uczestnicy mogli brać w szkoleniu aktywny udział. Robimy, co w naszej mocy, żeby zachęcić kursantów do dyskusji i samodzielnego opracowywania konkretnych opinii z zakresu omawianych zagadnień. Dzięki takiej formie nauczania nasi uczestnicy po ukończeniu szkolenia są rzeczywiście przygotowani do rozpoczęcia pracy w zawodzie rzeczoznawcy samochodowego.

ZAINTERESOWANY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI