Kurs na rzeczoznawcę samochodowego Poznań

Liczba pojazdów poruszających się po drogach w naszym kraju zwiększa się od lat. W związku z tym rozwinął się handel samochodami nowymi i używanymi, pojawiły się setki punktów i warsztatów oferujących naprawy i modyfikacje pojazdów, ale również zdarza się więcej kolizji i wypadków.

Jak dobrze wiemy – samochód jest swego rodzaju inwestycją. Nawet zwyczajna, bezpieczna, codzienna jazda powoduje zużywanie się wielu jego elementów. Biorąc pod uwagę tę kwestię, łatwo można więc zauważyć, że wartość auta każdego dnia może być inna – zależy ona od bardzo wielu czynników. Trzeba też pamiętać, że rzetelną ocenę wartości pojazdu może przeprowadzić tylko osoba, która posiada do tego odpowiednie kwalifikacje, a jest nią rzeczoznawca samochodowy.

Jeżeli jesteś pasjonatem motoryzacji, masz odpowiednią wiedzę i umiejętności, a także wykształcenie kierunkowe oraz prawo jazdy i chciałbyś rozwijać swoją karierę zawodową w tym kierunku, nasze szkolenia są właśnie dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy na kurs rzeczoznawcy samochodowego w Poznaniu.

Profesjonalny kurs na rzeczoznawcę samochodowego w Poznaniu

Oferowany przez nas kurs na rzeczoznawcę samochodowego (nazywany przez nas „asystenturą”) składa się z kilku modułów. Każdy z nich stanowi odrębne szkolenie – możesz więc wybrać tylko te części, które Cię interesują, lub odbyć kompletny kurs, na który składa się cały pakiet szkoleń. W ramach zajęć zdobędziesz wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu m.in. oględzin pojazdu i określania jego ceny, ustalania wartości pojazdu po wypadku czy kosztorysowania napraw uszkodzonych pojazdów.

Kurs na rzeczoznawcę samochodowego Poznań - Dlaczego warto zgłosić się właśnie do nas?

Nasz zespół składa się z prawdziwych profesjonalistów i ekspertów, którzy mają szeroką wiedzę z zakresu rzeczoznawstwa samochodowego i nie tylko. Działamy na rynku już od długiego czasu, przygotowując wiele osób do pełnienia bardzo odpowiedzialnej funkcji, jaką jest właśnie rzeczoznawstwo. Z własnego doświadczenia wiemy, jak wymagająca jest praca na tym stanowisku, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba, która odbędzie u nas kurs na rzeczoznawcę, była przygotowana na każdą ewentualność, jaka może ją spotkać podczas pełnienia obowiązków zawodowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą kursów na rzeczoznawcę samochodowego w Poznaniu i nie tylko. Z naszą pomocą zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do wykonywania tego zawodu. Jeśli masz jakieś pytania, prosimy o kontakt – z chęcią udzielimy na nie odpowiedzi.