Kurs na rzeczoznawcę samochodowego – Łódź

Wartość posiadanego przez Ciebie pojazdu zmienia się z każdym dniem jego eksploatacji. Poszczególne elementy samochodu ulegają stopniowemu zużyciu, co realnie wpływa na to, za jaką kwotę będzie mógł być on sprzedany. Co więcej – ostatecznej wartości auta nie możesz ocenić samodzielnie. Nie może też tego dokonać przypadkowa osoba, która jedynie zna się co nieco na samochodach i częściach. Aby zapobiec nadużyciom i nieporozumieniom, utworzony został specjalny zawód: rzeczoznawca samochodowy. To właśnie on – posiadający odpowiednie kwalifikacje, udokumentowane certyfikatami i uprawnieniami – może dokonać wiarygodnej oceny wartości samochodu.

Masz szeroką wiedzę na temat pojazdów i ich budowy, wykształcenie kierunkowe i prawo jazdy, a samochody to Twoja pasja, z którą chciałbyś związać swoją karierę zawodową? W takim razie nasza oferta szkoleń i kursów rzeczoznawcy samochodowego w Łodzi jest skierowana właśnie do Ciebie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Kurs na rzeczoznawcę samochodowego w Łodzi

„Asystentura”, czyli kurs na rzeczoznawcę samochodowego, który oferujemy naszym klientom, składa się z kilku osobnych modułów – każdy z osobna jest indywidualnym szkoleniem. Taki model pozwala nam na przeprowadzanie zajęć obejmujących konkretne zagadnienia oraz kompletnych kursów, które zawierają całe pakiety szkoleniowe i doskonale przygotowują do pracy w zawodzie rzeczoznawcy.

Postaw na profesjonalistów – szkolenia i kursy

Nasz zespół tworzą wyłącznie eksperci i profesjonaliści. Na co dzień sami pracujemy jako rzeczoznawcy samochodowi i biegli sądowi. Mamy ogromną wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować każdego kandydata na rzeczoznawcę na wszelkie niespodzianki, z którymi może mieć on styczność w swojej późniejszej pracy w tym zawodzie. Doskonale wiemy, jak wymagająca jest ta branża, dlatego też w czasie kursu dokładamy wszelkich starań, aby każdego uczestnika wyszkolić najlepiej, jak tylko umiemy, i przekazać mu jak najwięcej wiedzy i umiejętności.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych kursów i szkoleń wszystkie osoby, które są zainteresowane pracą w charakterze rzeczoznawcy samochodowego lub biegłego sądowego. Podczas prowadzonych przez nas zajęć można zdobyć wiedzę teoretyczną i praktyczną, która jest niezbędna do poprawnej realizacji obowiązków zawodowych na tym stanowisku. Jeśli macie jakieś pytania, prosimy o kontakt – z chęcią udzielimy na nie odpowiedzi.