O nas

Specmot Academy to zespół ekspertów motoryzacyjnych, certyfikowanych rzeczoznawców samochodowych i biegłych sądowych z praktyką serwisową, dydaktyczną i opiniotwórczą.

Oferujemy moduły szkoleniowe, które stanowią odrębne szkolenie dla tych, których interesuje pojedyncze zagadnienie oraz pakiety szkoleniowe, które tworzą bardziej złożoną całość jak np. program szkoleniowy nazywany „Asystenturą Rzeczoznawcy Samochodowego” W ramach asystentury przygotowujemy kandydatów na rzeczoznawców samochodowych, zapoznając ich z teoretycznymi i praktycznymi aspektami tego niewątpliwe interesującego zawodu.

W trakcie każdego z naszych szkoleń poruszamy istotne teoretyczne kwestie omawianego zagadnienia w połączeniu z ich praktyczną implementacją.